Mobil Okey Oynama

Son zamanlarda okey severler tarafından en çok tercih edilen ve sevilerek oynanan mobil okey oynama oluyor. Okey severler artık okey oynamak için pc’lerinin başında kalmak zorunda kalmıyorlar. Gittikleri her yerde mobil cep telefonlarından hem 101 canlı okey hemde çanaklı okey oynayarak para kazanıyorlar. Üstelik ücretsiz bir şekilde okey oynama sitesine üye oluyorlar. Çok iyi okey oynadığınızı düşünüyorsanız ve bu yeteneğinizi paraya dönüştürmek istiyorsanız mobil üzerinden okey oynayabilirsiniz. İstediğiniz odalara giriş yaparak puan satın alabilir ve daha sonra mobil üzerinden yüksek paralar kazanma şansını elde edebilirsiniz. Okey severler tarafından en çok rağbet gören okey oyununu mobil üzerinden oynayarak zengin olma şansını elde edebilirsiniz.

Mobil Okey Çeşitleri

Mobil cep telefonlarınız üzerinden oynayabileceğiniz çok fazla okey çeşidi bulunuyor. Bu okey çeşitlerinin hepsi hem bonus veriyor hemde daha fazla para kazandırıyor. Kazanmış olduğunuz puanlarla mobil üzerinden istediğiniz okey çeşidini oynamak için tercih edebiliyorsunuz. Mobil üzerinden oynayabileceğiniz okey çeşitlerini yazmak istiyoruz.

  • Okey plus
  • 101 canlı okey
  • 101 çanaklı okey
  • Klasik okey
  • Canlı okey
  • Normal okey
  • Çanaksız okey

gibi okey çeşitlerini oynamak için hemen mobil okey oyna sitesine giriş yapınız ve para kazanmaya başlayınız.

Mobil Okey Odaları

Mobil okey oyun sitesine kolay şekilde ve ücretsiz üye olduktan sonra istediğiniz okey odalarına giriş yaparak okey oynama fırsatınız bulunuyor. Profesyonellerin olduğu ustalar odası veya özel odalara girip çanaklı okey oynayabilirsiniz.

Veya isterseniz mobil üzerinden 101 okey oyununu vip odalarına giriş yaparak oynayabilirsiniz. Mobil okey odalarında okey oynamanız için puana ihtiyacınız vardır. Satın alacağınız puanlar ile istediğiniz okey çeşidini oynayarak zengin olma fırsatını yakalayınız.

Mobil Okey Çeşidi Bonusları

Bilgisayarlarınızdan okey oynayıp bonus kazandığınız gibi artık mobil cihazlarınızdan da okey bonusu kazanma şansınız bulunuyor. İster 101 çanaklı okey oynayın, isterseniz normal ve klasik okay oynayın mobil üzerinden bonus puan kazanıyorsunuz.

Kazanmış olduğunuz bonuslar ile daha fazla okey oynayarak para kazanma şansını elde ediyorsunuz. Bütün okey çeşitlerinin bonuslarını görmek isterseniz https://www.mobilokeyoyna.com/ sitesine giriniz.