Mobil Okey

Sanal Okey Oyunu

Sanal Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

Sanal Okey sitesine üye olmanıza gerek kalmadan sanal olarak okey oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik kolay kullanımlı arayüzü sayesinde Okey sanal oyununu oynarken hiçbir zaman zorluk yaşamayacaksınız. Her yaştan insan Okey keyfi yaşarken konforun tadını çıkaracak. Okey sanal sitesinin tasarımı tüm detaylar düşünülerek kullanıcı konforu düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Okeyiyorum ile sanal Okey oynamak için profil oluşturmak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Okey keyfini sanal olarak ve ücretsiz oynayarak çıkarabilirsiniz. Daha önce hiç yaşamadığınız bir sanal okey deneyimi için Okeyiyorum sistemine kayıt olun ve sanal olarak okey oynamaya başlayın. Farkı göreceğinizden emin olabilirsiniz!

Üyelik oluşturduktan sonra veya sanal Okey sitelerinde Sanal Okey oynarken başarınızı ölçebilirsiniz. Okey sanal sistemine farklı bölge, yaş ve mesleklerden kişiler kayıt oluyor. Her birinin oynadığı mükemmel sanal oyunlara göre puanları var. Ayrıca bir puanınız olacak ve buna göre hit listesinde yerinizi alacaksınız. Türkiye düzeyinde diğer üyeler arasında ne kadar başarılı olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Haydi vakit kaybetmeyin, OK oyununu sanal olarak oynayın ve puan biriktirin. Sonuç listesi her hafta açıklanır. Listenin başında yer almaya hak kazanırsanız ödüller sizi bekliyor olacak. O hafta bir ödül almazsanız endişelenmeyin.

Her hafta açıklanan hit listesinde yerinizi alacağınızdan eminiz!

Sanal ortamda iyi oynamak için artık uzun üyelik prosedürlerinden geçmenize gerek yok. Okey’i sanal olarak oynamak için bir veya iki dakikanızı ayırıp abonelik oluşturmanız yeterli. Üye olabilmek için sadece temel bilgilere ihtiyaç vardır. Adınızı, soyadınızı ve e-posta bilgilerinizi girdikten sonra onay kodunu sisteme girmeniz gerekmektedir. Yazılı bilgiler asla başka kişi veya kişilerle paylaşılmaz. Okey sanal site sisteminde bilgileriniz güvende. Onay kodunu girdikten sonra kaydınız onaylanır ve hemen cep telefonunuzdan okey oynayabilirsiniz. Siz de üye olun ve eğlenceli okey oyunlarının tadını çıkarın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Klasik Mobil Okey Oyun Sitesi

Sponsor sitelerimize göz atmak isterseniz okeyoyna.com adreslerine giriş sağlayabilirsiniz.

Copyright© 2020-2024 Mobil Okey Oyna - Tüm Hakları Saklıdır